Grupa biegowa z Redy i okolic RUNEDA - Radość Biegania

18 lutego 2018

 

RUNEDA powstała 18 września 2013r. z myślą o integracji biegaczy z Redy i okolic. Od początku hasłem grupy jest “Radość Biegania”.

Dzielimy się pasją i zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jesteśmy otwarci na wszystkich - nie ma znaczenia wiek, płeć czy zaawansowanie biegowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecnie liczymy 50 osób dorosłych, ale w naszych charakterystycznych żółto-niebieskich koszulkach startuje też około 10 dzieci. Jedni z nas traktują bieganie wyłącznie jako rekreację, drudzy stawiają sobie ambitne sportowe cele. Naszych kolegów i koleżanki często można zobaczyć na podium.

Spotykamy się regularnie dwa razy w tygodniu. Treningi są zróżnicowane, ponieważ we wtorki biegamy po okolicznych lasach (“Nocne bieganie z czołówkami i dzikami)”, a w czwartki przemierzamy płaskie, utwardzone drogi i alejki. Zimą uaktywnia się również sekcja Morsów, których miejscem działania jest Rewa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywnie uczestniczymy zarówno w imprezach o charakterze sportowym, jak i udzielamy się w inicjatywach charytatywnych. Staramy się również aktywnie działać jako stowarzyszenie - jesteśmy współorganizatorami Redzkiego Biegu oraz Zimowego Grand Prix Redy a także staramy się zorganizować Nocny Bieg Parami ze Świetlikami.

RUNEDA to otwarci, pozytywnie nastawieni ludzie.

RUNEDA to biegacze początkujący i ci bardziej zaawansowani.

RUNEDA to wspólne treningi i wspólne wyjazdy na zawody.

RUNEDA to przełamywanie barier i osiąganie celów.

RUNEDA to ... Dołącz do nas, a kolejne zdanie należy do Ciebie...

 

Osoby z Redy i okolic, które chciałyby dołączyć do biegowej grupy Runeda i wspólnie czerpać radość z biegania zapraszamy do kontaktu: https://www.facebook.com/Runeda2013/?fref=ts

Created with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200