Biegnij i pomagaj podczas Gdańsk Business Run

15 lipca 2018

Bieg Gdańsk Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach. Bieg ten ma charakter sztafety- występuje w niej pięciu zawodników. Bieg organizowany jest już od 6 lat.

 

Inicjatywa ma na celu nie tylko wsparcie osób z niepełnosprawnością, ale też promocję aktywnego stylu życia i integrację społeczności lokalnej z biznesem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dystans dla każdego zawodnika wynosi około 3,3 km.

 

W tym roku 02.09.2018 na terenie ECSU wraz z innymi 9cioma miastami w Polsce pobiegniemy by pomóc stanąć na nogi osobom po amputacjach.

 

Link do regulaminu:

https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/gdansk/zone-racer/regulamin-6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biegniesz i pomagasz w Gdańsk Business Run? Skorzystaj z darmowego treningu. Treningi dedykowane są przede wszystkim osobom, które planują udział w tegorocznej edycji Gdańsk Business Run.

 

Gdzie?

We wtorki w Parku Regana – zbiórka przy pomniku Powiew Wolności (obok parkingu). W czwartki treningi rozpoczynać się będą na stadionie UG, ul. Wita Stwosza 31-37.

Created with WebWave CMS

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In facilisis lorem commodo, tincidunt tortor luctus, porttitor neque. Fusce nisl massa, lobortis at diam vel

Skontaktuj się z nami

mail: kontakt@kontakt.pl

tel. 601 234 567 

Ul. Uliczna 25

Warszawa 02-200